Косметика Juliette Armand
Компанія Juliette Armand була створена в 1992 році, коли два хіміка Міхаліс Папаевстратіу і Юлія Армага вирішили присвятити себе красі і мистецтву по догляду за шкірою, розробляючи вчинені формули і рецептури, а також реалізуючи у власних лабораторіях особисті принципи і цінності.

Косметика Lebel
Історія бренду Lebel почалася в 1977 році в Японіі. На базі компанії Takara Belmont, одного з лідерів серед японських виробників обладнання для медицини і косметології була створена лабораторія для створення унікальних засобів по догляду за волоссям.

Косметика S+ Summecosmetics
S + Summecosmetics це новий, сучасний преміум-бренд спеціалізованих косметологічних засобів, призначених для терапії шкіри обличчя і тіла.

Sens.us професійна косметика для волосся
Компанія Sens.ùs була заснована подружньою парою бізнесменом Стефано Трікка і хіміком Джулією Джорно в 2002 році в Тоскані, Італія.

Histomer – особенности косметики бренда
Косметика Histomer отличается использованной технологией по выращиванию ст-клеток из растительных организмов вне стандартной среды. Сейчас методика носит название «Хистомерных клеток», именно они стали основой для средств по уходу Хистомер.

Косметика Keenwell
Косметика KEENWELL (Кенвелл) - це засоби для догляду за шкірою обличчя і тіла, за волоссям, декоративна косметика.

Косметика Qiriness
Ефективність і Задоволення - це відмінні риси косметики Qiriness. Спеціально підібрані омолоджуючі формули та інгредієнти, розроблені і випускаються в Швейцарії.

Професійна косметика EBRAND
Натуральність і органічне походження інгредієнтів підтверджується європейськими сертифікатами: які, свідчать про те, що продукти були створені шляхом виключення будь-яких речовин тваринного походження і містять максимальну питому вагу екологічно чистих продуктів органічного походження.

Косметика Hada Labo
Hada Labo - лінійка засобів по догляду за шкірою, розроблена японською компанією Rohto Pharmaceutical Co., Ltd.

Косметика Obagi Medical Products
Obagi  є як ефективної моно терапією, так і передовою системою підготовки і реабілітації після сильнодіючих косметологічних процедур, таких як хімічні пілінги, мікродермабразія, лазерні процедури.

Корейська косметика Petitfee
Творці корейської косметики включають до складу продуктів активні компоненти рослин і мінералів, дорогоцінні масла і вітаміни, використовуючи і віковий досвід національних традицій, і досягнення сучасної косметології.

Косметика Transvital
Transvital - це швейцарська преміальна марка, визнана в усьому світі однією з кращих в боротьбі з передчасним старінням і регенерації  зрілої шкіри.

Косметика Dr.Spiller Biocosmetic
Продукція Dr. Spiller містить активні інгредієнти, в строго науково-обгрунтованих концентраціях, кожна нова формула проходить суворий контроль і тривалі клінічні дослідження, що дозволяє уникнути побічних реакцій і гарантувати високу ефективність і абсолютну безпеку препаратів.

Косметика Иденел
Компанія SR Biotek, Південна Корея розпочала свою діяльність в 2005 році з розробки засобів для догляду за шкірою за завданням Університету Сеула.

Косметика Тhalaspa
Тhalaspa - відома французька косметична компанія, яка створює косметику для догляду за тілом, яка застосовується в центрах терапії Тала спа, медичних центрах і салонах краси. 

Косметика Sea of SPA
Фірма Sea of SPA відноситься до лідируючих брендів, які виробляють косметику Мертвого моря, надзвичайно популярна і користується підвищеним попитом у багатьох країнах світу.

Косметика Moor Spa
Продукти Moor Spa вважаються одними з найбезпечніших продуктів в SPA індустрії США і Канади.

Косметика OTOME
Косметика OTOME створена фахівцями японської компанії Wamiles спеціально для домашнього догляду за шкірою. Корпорація Wamiles Cosmetics була заснована в 1980 році.  

Косметика Laura Beamont
Професійна косметика Laura Beamont була створена в Парижі близько 30 років тому як дермокосметика класу люкс і зарекомендувала себе лікувально-результативною, ефективною маркою, яка дійсно піклується про шкіру, зберігаючи її молодість.

Jean d'Arcel
Jean d'Arcel - марка косметики, що з'явилася в 1960 році у Франції під керівництвом біохіміка Поля Сержент. Так як лабораторії фірми знаходяться в Німеччині, через деякий час головний офіс був перенесений туди.


BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости