Професійна косметика Academie

academie

Косметика Academie, повна назва Academie scientifique de Beaute, - косметика заснована у Франції в 1926 році. Косметика Academie - світовий лідер з розробки та виробництва професійної лікувальної косметики. Компанію Academie заснував доктор фармакології Жорж Гей, який почав розробку та виробництво лікарських косметичних засобів на основі бальзамів і трав'яних настоїв. Доктор вперше почав використовувати лікувальні властивості колагену, а також масла жожоба і клітинні екстракти, в косметології. Послідовна і наполеглива робота в розробці і виробництві унікальних косметичних засобів, активно використовуючи натуральні компоненти, привела косметику Academie до всесвітнього визнання.

У 1934 році косметика Academie вперше в світі випустила сонцезахисний препарат, а вже в 1936 році Academie отримала на застосування в косметичних засобах колагену всесвітній патент.

У 1969 році косметика Academie вперше ввела в рецептуру крему рибонуклеїнову кислоту, таким чином народився унікальний крем «Сьоме чудо» («Seve Miracle» ), який не тільки нагороджений багатьма дипломами, а й до сьогоднішнього дня є лідером серед продукції компанії.

За 70 років свого існування косметика Academie пройшла великий творчий шлях від маленької фармацевтичної компанії до великої фірми з усім відомим світовим ім'ям.

Косметика Academie нагороджена багатьма «Оскарами» у Франції на Всесвітньому конгресі з естетики - 1993, 1994, 1995, 1996 роках.

2000 р. - Приз "Інновація року" за лінію 100 % Hydraderm Зволоження ( VISAGE ).
2001 р. - Приз "Інновація року" за процедуру з ессенціальними маслами.
2002 р. - Приз "Інновація року" за лінію "Acad ` Epil".
2005 р. - Приз European Spa Awards за нові СПА програми в лінії Acadayspa.
2008 - Приз "Інновація року" за програму "Абсолютний догляд".
2009 р. - Приз П'ерантоні за лінію Derm Acte.
В даний час косметика Academie активно розвивається і на українському ринку. Косметична продукція Academie має у своєму арсеналі вже більше 200 найменувань.

Academie Scientifique de Beaute - це постійно зростаюча і розвиваюча фірма, що має власну науково - дослідну лабораторію. На базі лабораторії розробляється і апробується інноваційна косметика, як для жінок, так і для чоловіків.

Косметика Academie Scientifique de Beaute представляє широкий асортимент професійної косметики преміям - класу - більш 200 продуктів, які представляють будь-які сучасні косметичні процедури для салонів краси. Косметика для глибокого очищення шкіри, яка звільняє її від бруду і відмерлих клітин, що дозволяє порам шкіри відкритися для дихання і харчування. Регулююча косметика повертає гармонію і внутрішній баланс. Захисна і відновлювальна косметика дозволяють призупинити процеси в'янення і усунути різні видимі проблеми шкіри, наприклад, пігментацію шкіри, які заподіюють дискомфорт.

Засоби Academie - це професійна високоефективна косметика для салонів краси. Популярність її викликана тим, що результати після початку застосування видно практично відразу. Шкіра, насичена маслами, мінералами і вологою, стає сяючою, більш рівною і привабливою. Вирівнюється овал обличчя, усуваються дрібні зморшки.

Вся косметика Academie виготовляється тільки з високоякісних продуктів. Косметичні засоби наповнюються і насичуються активними інгредієнтами, які при проникненні в шкіру, живлять її, відновлюють її і захищають від несприятливих факторів. Косметика складається з таких речовин, як колаген, який підтримує і живить фібробласти; РНК, які відновлюють внутрішній баланс шкіри та пошкоджені волокна, а також захищають клітини шкіри від дії ультрафіолетових променів; масло жожоба надає на шкіру протизапальну дію, бореться з почервоніннями і подразненнями шкіри.

Професійна косметика Academie володіє приємним ароматом парфумерії Франції і на шкіру надає м'яким вплив. Гіпоалергенні компоненти, що входять до складу косметики, не викликають почервоніння, подразнень, або неприємних відчуттів.

Нові формули косметики Academie, здатні вирішувати самі різні косметичні проблеми, постійно розробляються у власній науково - дослідній лабораторії. Постійні наукові вишукування фахівців компанії, нестандартні підходи до вирішення багатьох проблем зі шкірою, об'єднання отриманих результатів у ефективні програми для косметологів дозволяють Academie вважатися провідною на світовому ринку косметики. Щорічно фахівцями компанії розробляється і створюється до 20 нових косметичних засобів, як для салонів краси, так і для індивідуального догляду.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости