Професійна Ізраїльська косметика Ahava

ahava

Ahava на івриті означає "любов". Саме любов у поєднанні з багаторічним досвідом фахівців, а також бажання створити унікальний косметичний бренд, дозволили компанії Dead Sea Laboratories, розкрити чарівні властивості мінералів Мертвого моря в косметиці Ахава. Косметика Ahava - це приголомшливий комплекс засобів, для повноцінного комплексного догляду.

Косметика Ahava з'явилася в 1988 році і на сьогодні це відомий у всьому світі бренд косметики. Ahava продається більш ніж в 40 країнах світу і що важливо має величезну популярність у себе на батьківщині, в Ізраїлі. Секрет успіху Ахава - це досконалість технологій та ефективність інгредієнтів. Виробництво розміщено безпосередньо на березі Мертвого моря, в близькості від благодатного джерела солей і мінералів. У лабораторіях Ahava мінерали і солі мертвого моря, з'єднані з екстрактами пустельних рослин і сучасними технологіями, перетворюються на унікальні засоби для підтримки Вашої молодості і краси. Купити Ahava (Ахава) - це купити шматочок Мертвого моря, шматочок східної розкоші.

Косметика Ahava виробляється виключно на базі власних методик і розробок. Мінерали і солі Мертвого моря, ще з часів Клеопатри, цінуються за свої унікальні цілющі властивості. Кожен продукт Ahava, будь то крем від зморшок або молочко для тіла пройшов безліч клінічних випробувань в багатьох країнах світу, в результаті чого, доведена 100% ефективність усіх засобів Ахава.

Окремо слід відзначити, що косметика Ahava повністю нешкідлива і не містить консервантів. Тільки косметика Ахава здатна зволожувати шкіру протягом 12 годин, активно живлячи її і захищаючи від сонячних променів і це не порожні слова, а доведений факт як клінічно, так і на особистому досвіді тих, хто вже купував і використовує Ahava. Спеціальні поєднання грязей Мертвого моря та ефективні відновлюючи компоненти, борються з сухістю шкіри, виводять токсини з організму, допомагаючи підтримувати природну красу і життєву енергію Вашої шкіри і волосся.

Косметика Ахава - це втілення всього найкращого, що може дати природа і Мертве море.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости