Органічна косметика Aubrey Organics

aubrey organics

Американський травник і фітохімік Обрі Хемптон в 1967 році заснував сьогодні вже всім відому компанію Aubrey Organics (Обрі Органікс). Мати його була теж професійним травником і самостійно в домашній обстановці робила засоби для догляду за волоссям, шкірою рук і обличчя. «Природа піклується про все - від самих коренів і до квіткової головки» - Так говорила жінка, зриваючи квітку ромашки. Звичайно, для чого застосовувати хімію, якщо сама природа нам дає набагато більше можливостей? Ось за цими причинами переважної діяльністю Обрі Хемптона і його компанія Aubrey Organics стала працювати тільки з натуральними інгредієнтами.

Ось з того самого часу компанія Обрі Органікс представила нам близько 200 засобів для догляду за шкірою, тілом та волоссям. Всі їхні продукти Aubrey Organics сьогодні отримали визнання у всьому світі, як самі натуральні рослинні засоби з усіх косметичних засобів світового ринку.

Продукція Aubrey Organics (стандарт BDIH) - абсолютно не містить ніякого роду нафтохімічних компонентів, вона 100 % натуральна. Косметичні засоби Обрі Органікс, завдяки даним характеристикам, безпечні для навколишнього середовища, і не виділяють в повітря, у воду і землю шкідливі нафтохімічні речовини, адже вони містять тільки повністю розклад мікроорганізмів. Крім того, для їх упаковки Aubrey Organics застосовує контейнери і флакони, виконані також з біорозкладу пластмаси, яка придатна і для вторинної переробки.

Компанія Обрі Органікс має широкий асортимент кремів для догляду за шкірою тіла та миючих засобів для волосся для всіх членів Вашої родини!

Aubrey Organics- єдина  американська компанія, яка пройшла сертифікацію BDIH.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости