Професійна косметика BABE Laboratorios

BABE Laboratorios

Компанія BABE Laboratorios  заснована в 1994 році фармацевтами Ромуальдо  Бертоме і Вінцентом Руїз з метою розробити просту і ефективну лінійку дермакосметики, яка дасть можливість вирішувати проблеми з шкірою в домашніх умовах. Всі формули розробляються групою фармацевтів на базі власної лабораторії, яка знаходиться у Валенсії (Іспанія). Для виробництва продукції використовуються власні виробничі потужності - завод так само знаходиться у Валенсії.

«Це працює» - так з іспанської перекладається назва косметичної Компанії BABE. Косметика BABE відноситься до категорії дермакосметики, тобто вона розроблена не тільки для щоденного догляду, але і для лікування проблемної шкіри (атопічна шкіра, акне і т.д.).

Її компоненти проходять самі ретельні тестування за тими ж методиками, що застосовуються при розробці медикаментів.

Основна особливість продукції BABE - в якості унікального носія незамінних жирних кислот Омега 3 і 6 використовується Соєва олія замість звичного Оливкового: в соєвої олії в рази більше жирних кислот Омега 3 і 6, ніж в оливковій. Соєва олія майже на 100% засвоюється шкірою, що робить продукт ідеальним для оновлення рівня зволоженості, глибокого харчування та регенерації шкіри.

BABE Laboratorios

Створена фармацевтами косметика BABE розрахована на різні вікові групи та індивідуальні потреби.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости