Бренд Allpresan


allpresan

Бренд Allpresan належить молодій компанії Neubourg Skin Care GmbH & Co. KG, яка налічує в цілому більше 60 співробітників. Компанія спеціалізується на виробництві високоякісних піноподібних кремів, а також інших інноваційних продуктах з косметичного догляду і терапії шкіри, об'єднаних під торговою маркою Allpresan.

«Коник» Neubourg Skin Care - це суха, чутлива, вразлива і схильна до захворювань шкіра. Особливу увагу компанія концентрує на засобах для догляду за шкірою ніг.
З моменту заснування, головним напрямок роботи компанії стала розробка технологій кремів-пін. У сучасному догляді за шкірою жиро насичені креми та мазі не є «єдиною» концепцією. Більш того, багато експертів переконані, що жир сприяє закупорці пір і перешкоджає виконанню шкірою її природних функцій. Саме тому «дихаючі» креми-піни ТМ Allpresan, є невід'ємною частиною арсеналу засобів, які використовує майже кожен професіонал, чия діяльність пов'язана з доглядом за шкірою ніг.

Головною перевагою крем-пін Allpresan є те, що вони сприяють передачі вологи, зручні у користуванні, вони не перешкоджають здійсненню шкіру її важливої ​​функції - «дихання».

Продукція ТМ Allpresan удостоєна кількох премій Beauty Forum - ці нагороди компанії за найвищі досягнення в діяльності на парфюмерно-косметичному ринку. Премія щорічно присуджується за результатами опитування журналу Beauty Forum. Опитані оцінюють якість продукції, а також останні наукові досягнення. За результатами щорічного огляду ринку, ТМ Allpresan отримала найвище визнання. Найвищі оцінки за якісний продукт ТМ Allpresan: премії Beauty Forum в 2006 і 2008 - за чудову якість і відмінний сервіс; в 2007/08 рік - кращий вибір.

З огляду на успіх в Німеччині, компанія Neubourg Skin Care виводить свій торговий бренд Allpresan і на міжнародний рівень. Поряд з високоякісною продукцією, компанія пропонує і компетентні, орієнтовані на клієнта послуги і, що не маловажно - прийнятну цінову політику.

В Україні ТМ Allpresan представлена ​​лінією крем-пін для догляду за шкірою ніг, спеціальними Diabcare крем-пінами для стоп діабетиків, а також засобами для основного догляду за шкірою тіла.

Фахівці компанії Neubourg Skin Care прагнуть пропонувати клієнтам продукти тільки чудової якості, тому працюють в тісній співпраці з провідними експертами в галузі дерматології і терапевтичного догляду за ногами. Їхній головний принцип - інновація. Тому, при розробці кожного нового продукту вони спираються на найостанніші наукові досягнення.

Продукція ТМ Allpresan призначена не тільки для людей, які страждають на діабет або мають проблеми пов'язані зі шкірою, а також для тих, хто усвідомлює важливість правильного догляду за нею. Їх ефект можна порівняти з ефектом від фармацевтичних препаратів. Крем-піни відновлюють вологість шкірних покровів, стабілізують захисний покрив ліпідів, що не закупорюючи пори, запобігають лущення і кератоз.

Крем-піни ТМ Allpresan - це секрет натхнення шкіри!


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости