Косметика Christina

christina

Компанія Christina виникла завдяки прагненню косметолога Христини Зехаві підвищити якість своїх процедур. Сьогодні Christina розробляє і виробляє продукцію, призначену для косметологів - професіоналів та їх клієнтів. Косметичні препарати Christina ефективно використовуються косметологами і їх клієнтами у всьому світі - в Європі, Азії, на Середньому Сході і в США.

Усе що входить в асортимент компанії косметичних препаратів з усіх боків і на різних шарах шкіри направлені на усунення причин і симптомів тієї чи іншої естетичної проблеми шкіри. Професійна косметика доповнюється препаратами для використання в домашніх умовах, що дозволяє швидко і безпечно досягти дивовижних результатів у лікуванні акне , постакне , посвітлінні гіперпігментації,  омолодження шкіри і профілактики її старіння.

Унікальна косметика Christina подарує Вам неперевершене відчуття здоров'я і свіжості!


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости