Косметика Банді

Bandi

Компанія Банді була створена в 1986 році як сімейне підприємство, побудоване з ентузіазмом і відданістю справі. Минуло двадцять років, і наша пропозиція включає в себе більше ста найменувань професійної продукції для салонів краси та СПА і широкий спектр роздрібних косметичних продуктів.

Завдяки нашому досвіду та ентузіазму ми створюємо інноваційні косметичні формули, засновані на сучасній технології і високоякісних інгредієнтах з найвіддаленіших куточків землі. Подальший успіх нашого бренду походить від нашої прихильності до наукового вивчення шкіри і її потреби. Ми робимо все можливе для задоволення потреб кожного типу шкіри з нашими інноваційними засобами.

 Банді є визнаним лідером на польському ринку професійної косметики. Ми добилися такого становища завдяки інноваційним впровадженням новітніх наукових відкриттів в області косметології. Ми надаємо нашим клієнтам широкий асортимент по догляду за шкірою для всіх типів, а також зі спеціалізованими засобами, які є ефективними в боротьбі з різними проблемами шкіри.

Банді пропонує інноваційні формули, які можуть бути використані в якості загальної концепції, або індивідуально підібраних додаткових процедур для підвищення якості догляду за шкірою.

 Питанням виняткової важливості для Банді в виробництві косметики є не тільки гарантією того, що продукт є безпечним, а й підтвердження того, що вона ефективна. Ми проводимо дослідження не тільки на наш власний асортимент, а й у співробітництві з незалежними лабораторіями. Завдяки нашим дослідженням, ми можемо бути впевнені, що ми пропонуємо ефективні та безпечні косметичні засоби за обличчям і тілом для наших клієнтів.

Банді - косметика, яка відрізняється високою ефективністю і високою якістю. Ми виграли безліч престижних нагород і відмітних знаків що є найкращим доказом і особливо важливим, оскільки ми були обрані як споживачами, так і шанованими журналами. Ми пишаємося тим, що розвиваємо та впроваджуємо кращі продукти, які дають реальні, видимі результати. Ми постійно впроваджуємо інновації та досліджуємо нові інгредієнти і формули, щоб дати ще кращі результати і лікувати більш складні типи шкіри.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости