Професійна косметика Bio Logical

Bio Logical

Bio Logical Cosmétiques France (Біо Лоджікал Косметик Франс) - це молода французька торгова марка, яка займається виробництвом органічної косметики.

Все почалося з ідеї про те, що натуральні продукти, які ми вживаємо, можна використовувати для живлення шкіри. Свої дослідження компанія почала з найпростіших інгредієнтів, які використовувалися в старовинних рецептах. Для створення продукції були відібрані найкращі інгредієнти, чиї властивості та ефективність доведено.

Розробка формул для продукції Bio Logical була довірена кращим фармацевтам. Вони змогли збільшити ефективність високотехнологічних компонентів. Творці торгової марки вклали величезний капітал в свою фармацевтичну лабораторію і запросили 70 професійних учених.

Косметика Bio Logical заснована на супер-безпечних натуральних інгредієнтах!

Продукція Bio Logical не містить шкідливих компонентів, які здатні накопичуватися в організмі з часом. Косметика Bio Logical не містить сульфатів, парабенів і миючих засобів. Bio Logical має дуже забавне гасло: «Протестовано на французах, а не на тваринах».

Bio Logical - ефективна, рослинна, органічна косметика, заснована на вдосконалених стародавніх рецептах, з'єднаних в нові ефективні лікувальні формули і укладена в екологічно чисту, високоякісну упаковку, яка підходить для вторинного використання.

Косметика Bio Logical сертифікована ECOCERT і COSMEBIO, які є надійною гарантією того, що продукція екологічно чиста і виробляється з натуральної сировини.

Косметика Bio Logical має чудові природні аромати, унікальні текстури і фантастичні, функціональні упаковки.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости