Професійна косметика CHI

chi

CHI є брендом американської косметичної компанії FAROUK SYSTEMS Inc., яка вперше представила свою продукцію в 1986 році. Фахівці компанії зробили справжню революцію в догляді за волоссям і їх фарбуванні.

Основним компонентом всіх засобів CHI є натуральний шовк. Вся справа в тому, що склади амінокислот шовку і волосся ідентичні на 90 відсотків. Саме тому шовк не відторгається волоссям і шкірою голови, а зміцнює і відновлює волосся. При цьому він передає волоссю всі свої найцінніші якості, підтримує їх здоров'я і забезпечує бездоганний зовнішній вигляд. Косметичні засоби CHI не змащують волосся для кращого розчісування, а насичують їх природної вологою.

Сьогодні продукцію марки CHI оцінили професійні перукарі з майже 70 країн світу. У Сполучених Штатах Америки CHI є однією з найавторитетніших марок індустрії краси. На даний момент, під маркою CHI випускається повний спектр професійних продуктів для догляду та стайлінгу, стійкі безаммиачні барвники та склади для освітлення, системи для перманентної завивки та випрямлення волосся, професійні перукарські інструменти. Продукти CHI зосередили в собі результати більш ніж двадцятирічних розробок компанії FAROUK SYSTEMS Inc. (США), що стали синонімом революційного прориву у фарбуванні і догляді за волоссям. FAROUK SYSTEMS ніколи не орієнтувалася на масовий ринок. Створена перукарями компанія завжди була зосереджена на виробництві виключно професійних і найбільш технічно досконалих продуктів.

З продукцією марки CHI ваше пошкоджене волосся за короткий час придбає блиск здорового волосся і стане слухняним, шовковистим і м'яким. Ефект від застосування продукції даного бренду перевершує всі очікування.

CHI - це дійсно революція в області косметичних засобів для догляду за волоссям.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости