Косметика TETe Cosmeceutical

tete

Косметика TETe Cosmeceutical створена з використанням новітніх фармтехнологій та інгредієнтів, абсолютно гіпоалергенна і враховує особливості всіх типів шкіри. Комплекси поєднуються з будь-якими косметичними лініями, ідеально доповнюють, апаратні, ін'єкційні і пілінгові програми. Можуть використовуватися як дермато-косметологами, так і косметолгами-естетистами.

Високоефективний комплекс TETe на основі низькомолекулярної і високомолекулярної гіалуронової кислоти, має ідеальні гідратируючі  властивості і забезпечує подвійний ефект зволоження - зсередини і зовні.

Біокомплекс насичує шкіру вологою, робить її більш пружною і еластичною, покращує мікрорельєф, запобігає появі зморшок.

Підходить для будь-якого віку і типу шкіри і відмінно доповнює пептидні комплекси, так як  є прекрасним провідником активних компонентів.

Гіпоалергенність комплексів TETe Cosmeceutical забезпечується рядом факторів:

- відсутністю барвників, ароматизаторів, емульгаторів і ПАР;
- відсутністю мінеральних масел;
- відсутністю парабенів;
- високим ступенем очисти гіалуронової кислоти.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости