Косметика DIBI MILANO

dfcdbc_312b7ed8b38099cf67b224ebc864da11.jpg

DIBI MILANO є унікальною і ексклюзивної косметикою, яка дозволяє, оцінити естетику обличчя і тіла створити стратегію втручання, що гарантує реальні результати, надійність і швидкість дії з сертифікованим медичним підходом.

DIBI MILANO - бренд, в створення якого вкладався глибокий концептуальний сенс: можливість дарувати молодість за допомогою професійної косметики, нести в світ досягнення індустрії краси, роблячи їх доступними для більшості людей. Сьогодні професійна косметика DIBI MILANO для обличчя і тіла, використовується в кращих салонах, так як усвідомлена її провідна роль у створенні гармонійного образу сучасної людини. Професійна косметика використовується для усунення естетичних дефектів обличчя і тіла, а значить, служить важелем, що підвищує самооцінку людини, що піднімає його над недосконалістю, яке легко усуває лікувальна косметика DIBI. Підтримуючи основні принципи столиці моди Мілана, DIBI MILANO відкриває нові виміри краси! Італійська енергетика, науково-дослідницький дух, інтернаціональність, дизайн і мода.

DIBI MILANO представляє маніфест бренду професійного догляду за красою: науковий метод, наукові дослідження і розробки, передові технології, високоякісні продукти, індивідуальні методи лікування, сертифіковані результати і безпеку. Косметика DIBI MILANO на натуральній основі характеризується високою якістю, приголомшливою ефективністю, доведеною клінічними тестами і інноваційними рішеннями.

Виробник косметики DIBI MILANO - італійська компанія GTS Group S.p.A здійснює свою діяльність більше 30 років і є абсолютним лідером на італійському ринку професійної косметики і четвертою за величиною компанією на європейському ринку косметичних засобів. В Італії використання косметики марки DIBI MILANO відноситься до салонів краси класу люкс.

НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Лабораторії GTS Group S.p.A щодня займаються розробкою косметичних формул і обладнанням для професійної естетики з використанням передових технологій і інновацій.

РЕЗУЛЬТАТИ

Постійна співпраця з університетами Павії і Мілана, департаментом прикладних досліджень клітинних субстанцій в м. Бреше підтверджує ефективність, цінність і безпеку DIBI MILANO.

БЕЗПЕКА

Безпека продукту підтверджена сертифікатами і відповідає нормам Європи, Америки і України. Всі процеси в компанії від досліджень до виробництва, від продажу до технічного обслуговування, проходять відповідно до міжнародних норм ISO 9001. Значок CE підтверджує відповідність нормам безпеки, встановленим директивою Європейського союзу. Сертифікат FDA (Food & Drug Administration) підтверджує відповідність жорстким стандартам ринку США в галузі фармакології, продуктів харчування, харчових добавок, косметики та медичного обладнання. Відділ Контролю якості перевіряє кожен окремо взятий активний компонент і інгредієнт, як на початковому етапі виробництва, так і в кінцевому продукті, гарантуючи відповідність якості високим стандартам.

Отримайте задоволення і гарантію тривалого результату з косметичними засобами компанії DIBI MILANO!


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости