Косметика Dr.Yudina

Косметика Dr.Yudina - це результат багаторічного досвіду династії лікарів дермато-косметологів. Базуючись на власному досвіді практикуючого лікаря, роками створювалася і коректувалася рецептура коштів, і нарешті сильна технічна база дозволила створити чудову продукцію, що відповідає всім світовим стандартам. Лінійка косметики доктор Юдіна складається з Догляду засобів для корекції вікових змін, домашнього догляду за шкірою з дерматологічними  захворюваннями (акне, розацеа, себорея), а також догляд за тілом. Продукція містить мінімум консервантів, що знижує ризик розвитку алергічних реакцій, походження компонентів входять до складу засобів з природної зони нашого проживання, що робить сприйняття засобів більш фізіологічними, і гарантує високу ступінь сприйняття шкірою, це веде до швидкого досягнення бажаного ефекту.

Dr. Yudina - це Ваша професійна допомога своїй шкіри.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости