Косметика Jean Klebert

jean klebert

Компанія Jean Klebert  була створена ще в 1952 році на технічній базі однієї з університетських лабораторій італійського міста Феррари.  Jean Klebert  зуміла завоювати якістю своєї продукції популярність у всьому світі, а кілька років тому з'явилася і в Україні, для того щоб вирішувати проблеми українського споживача.

Професійна косметика Jean Klebert  включає в собі антицелюлітні і омолоджуючи програми. Її продукція представлена ​​ лінійкою засобів по догляду за тілом, препаратами для зниження ваги і моделювання силуету.

Природна серія Jean Klebert  складається з препаратів, що містять в якості активних речовин тільки природні компоненти: морські водорості і бруд, витяжки з квітів, ягід і фруктів, масла, ароматичні есенції.  Вона поєднує ефективність натуральних засобів з ароматерапією.

Професійна косметика для схуднення від Jean Klebert  представлена ​​лінією THALASSO , яка розроблена на основі дарів Середземномор’я : екстрактів рослин, морської води, а також ефірних масел евкаліпта і м'яти перцевої. У THALASSO входять: масло, скраб, крем, холодний бруд і вода Середземного моря.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости