Косметика Laura Beamont

Професійна косметика Laura Beamont була створена в Парижі близько 30 років тому як дермокосметика класу люкс і зарекомендувала себе лікувально-результативною, ефективною маркою, яка дійсно піклується про шкіру, зберігаючи її молодість. Дермакосметика - це галузь, яка сьогодні стрімко розвивається і значно відрізняється від засобів космецевтики або косметики СПА.

До сих пір виробництво косметики Laura Beaumont - це сімейний бізнес, управління яким передається з рук в руки всередині сім'ї. Лабораторії компанії оснащені новітнім обладнанням, що дозволяє застосовувати нанобіотехнології і принцип використання тільки екологічно чистої сировини при створенні і розробці косметологічних препаратів. Кожен активний компонент вводиться в рецептуру в строго науково обґрунтованих дозуваннях.

Всі косметичні засоби проходять ретельну перевірку в дослідних лабораторіях, багаторазове тестування і суворі клінічні випробування підтверджують високі критерії якості та ефективності продукції. Вчені інституту Laura Beaumont витратили не один рік для створення тих унікальних формул косметичних засобів якими сьогодні користується величезна кількість людей всього світу. Компанія Laura Beaumont спеціалізується на виробництві ексклюзивних засобів, які застосовують у своїй практиці професійні лікарі - косметологи і дерматологи.

Асортимент дермокосметики Laura Beaumont налічує понад 120 найменувань і пропонує широкий спектр косметичних продуктів: від засобів для домашнього догляду за шкірою обличчя і тіла, до препаратів для проведення дерматологічних пілінгів, омолоджуючих, вибілюючих, лікувальних і інших процедур в салонах і клініках.

Найголовніше переконання виробників препаратів французької марки Laura Beaumont в тому, що краса - це річ, якою повинні займатися професіонали, а шкіра - головний індикатор здоров'я, тому компанія докладає всіх зусиль, щоб завжди залишатися на найвищому рівні як якості, дотримуючись розумних принципів ефективного поєднання зовнішньої і внутрішньої терапії, так і самого виробництва, дистрибуції, і навіть реклами.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости