Косметика LPG Systems

lpg

Французька фірма LPG Systems, творець методики ендермологіі (LPG масажу) і найбільший у світі виробник обладнання для лікування м'яких тканин, випустила ексклюзивну лінію косметичних засобів LPG.

Унікальна косметика LPG створена спеціально, щоб доповнити і підсилити дію процедур LPG масажу: Ендермологія, Ліпомассаж, Ліпомассаж-Ергодрайв, космеханіка, Ліфтмассаж, Ендермоліфт. У складі інноваційних формул косметичних засобів увійшли активні речовини у високій концентрації.

Вони дозволяють природним чином відновлювати і підвищувати клітинну активність в тканинах, запобігаючи і зупиняючи розвиток таких процесів як старіння шкіри, утворення целюліту і локальних жирових відкладень.

Повний комплексний LPG-догляд включає в себе діагностику пацієнта, процедуру LPG масажу по протоколу, що враховує індивідуальні особливості пацієнта, завершальний догляд в салоні з використанням професійної косметики LPG, косметичні засоби LPG для домашнього догляду.

Косметична лінія LPG складається з 11 засобів для домашнього догляду і 15 засобів для професійного догляду, які можна застосовувати як усім комплексом, так і вибравши одне або декілька, відповідно до індивідуальної програми лікування.

Оновлена ​​косметична серія LPG випущена в 2012 році. У всіх продуктах цієї косметичної лінії використовувалися нові легкі, не липкі текстури, що характеризуються високою абсорбцією і комфортним нанесенням. Всі засоби не містять парабенів і феноксіетанолів, вони абсолютно безпечні і схвалені незалежною асоціацією дерматологів.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости