Косметика Mastelli

Mastelli

Фармацевтична компанія Mastelli заснована в 1952 році в Італії.

Його засновником став фармацевт Арнольфо Мастеллу, члени сім'ї якого керують компанією зараз. Саме вона створила один з найпопулярніших в Європі препаратів під назвою Placentex. Фірма знаходиться в процесі постійного росту і розвитку. Спочатку вона спеціалізувалася на продукції для області гінекології, ортопедії та променевої терапії. З часом вона охопила і галузь естетичної медицини. Завдяки старанням фахівців Mаstelli на світовому ринку з'явилися біоревіталізанти третього покоління Plinest і Plinest fast, створених на базі полинуклеотидов, які особливим чином впливають на фібропласти. Ці препарати запускають регенеративні клітинні процеси.

Сьогодні компанія налічує близько 70 співробітників. Центральний офіс компанії (адміністративний офіс і виробництво) розташований в Санремо, Лігурія, Італія. У 1996 році адміністративний офіс компанії, її науково - дослідний центр і виробництво розташувалися в новій будівлі компанії, обладнаної за новітніми вимогами сучасної техніки, що дозволяє виробництву продукції Mastelli відповідати GMP стандартам.

Компанія пропонує лінію космецевтичної продукції Plinest care. Основна мета при її використанні полягає в тому, щоб активізувати власні відновлювальні ресурси шкіри після травмуючих процедур - хімічного пілінгу та лазерної шліфовки. Ця лінійка призначена для самостійного використання в домашніх умовах. У складі препаратів ГК, нуклеотиди і вітамін Е.

Контроль за діяльністю компанії здійснюється міністерством охорони здоров'я Італії, для стандартизації якості застосовуються норми GMP і GLP.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости