Косметика Natura Bisse

Natura Bisse

Косметика по догляду за шкірою Natura Bisse була створена паном Рікардо Фізасом і його дружиною Глорією в 1979 році і включала в себе п'ять кремів. Будучи керуючим заводу з переробки білків для харчової та фармацевтичної промисловості, пан Фізас виявив, що застосована на підприємстві технологія гідролізу білків дозволяє створювати амінокислотні структури з дуже низькою молекулярною масою.

Спільно з фармакологами і дерматологами пан Фізас протягом 6 місяців вивчав лікувальний ефект кремів, що містять білки колаген, еластин і кератин в гидролізованній до вільних натуральних амінокислот формі. Результати дослідження показали, що використання косметичних кремів, що містять гідролізовані білки, призводить до значного поліпшення стану шкіри, підвищенню її еластичності і тургору, а також до помітного зменшення зморшок.

Після ретельного вивчення та композиційного удосконалення перші п'ять зразків кремів були представлені на Конгресі професійних косметологів та естетистів в Іспанії. Косметологи, які спробувади продукти NATURA BISSE, свідчать, що ці засоби дозволяють забезпечити чудовий індивідуальний догляд за шкірою. Згодом Natura Bisse продовжила розробку своєї серії засобів по догляду за шкірою відповідно до побажань дерматологів та косметологів.

Сьогодні фірма випускає більше двохсот косметичних засобів для обличчя і тіла і постачає їх через офіційні представництва в США, країни Європи та Азії. Штаб-квартира компанії знаходиться в Барселоні (Іспанія). NATURA BISSE постійно продовжує пошук найбільш технологічних і ефективних засобів по догляду за шкірою


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости