Косметика OTOME

Косметика OTOME створена фахівцями японської компанії Wamiles спеціально для домашнього догляду за шкірою. Корпорація Wamiles Cosmetics була заснована в 1980 році.  В цьому ж році представлено знаменитий напрямок Wamiles 3 step skin care (Три кроки по догляду за шкірою від Wamiles), яке було засноване на знаннях фізіології шкіри і методі відлущування ороговілих клітин.  З цього часу використання мила, крему і лосьйону в комплексі,  стало значущою подією в методах по догляду за шкірою в цьому світі.

Назва марки - гімн чудовій красі, сяючою зсередини. Крім того, в ньому відображена одна з особливостей культури Країни висхідного сонця: оспівуючи жінку, тут прийнято говорити не стільки про її зовнішність, скільки про прекрасну душу. У перекладі з японської мови OTOME -  «ніжна діва, чиста, красива дівчина з трепетною вразливою душею». Однак у своїй турботі про красу і здоров'я шкіри і волосся виробники косметики преміум-класу Отоме не забули і про чоловіків і розробили особливу чоловічу лінію SHINSHI.

В основі всіх засобів Отоме лежить принцип природного оздоровлення клітин шкіри і підтримки їх у здоровому стані. Косметичні засоби OTOME, розроблені на основі глибоких наукових знань про фізіологію шкіри, відновлюють внутрішній механізм поновлення, сприяючи клітинному саморегулювання і нормалізації метаболізму.

 Сім косметичних серій Отоме призначені для повноцінного і при цьому простого домашнього догляду за шкірою обличчя,тіла і  за волоссям, а також для вирішення специфічних проблем (старіння, вугрі, сухість, випадання волосся у чоловіків і ін.).

Косметика Отоме ставить за мету оздоровлення шкіри шляхом роботи за наступними напрямками:

Ефективна боротьба в активним киснем, що запускає процеси старіння в організмі, (супероксиддисмутаза, вітамінні комплекси груп С, А, Е)

Використання технології триступеневої наноемульсіі, що дозволяє швидко і гарантовано донести поживні речовини до найглибших шарів шкіри, запускаючи оздоровчі процеси зсередини, що дозволяє добитися не тільки видимого ефекту зовні, але і реального оздоровлення,  а також тривалості харчування.

Боротьба з меланіном за рахунок використання альфа-альбутіна, стримуючого активність меланоцитів (альфа-альбутін в десятки разів ефективніший,  ніж широко поширений бета-альбутін) і вітаміну С в особливому стабілізованому стані, що дозволяє домогтися тривалого  ефекту відбілювання.

Підвищення бар'єрних, захисних функцій шкіри через харчування церамідамі, особливими жирними кислотами, холестеролом та іншими поживними засобами в шкірі в збалансованому стані, що дозволяє захистити шкіру від негативних зовнішніх впливів і утримати поживні речовини в шкірі, посилюючи ефективність харчування.

Боротьба з висипаннями, прищами і запальними процесами за рахунок системи нормалізації потожірових виділень і використання протизапальних і заспокійливих шкіру інгредієнтів лікарського рівня.

Найвища ефективність і клінічне доведення в лабораторіях компанії Вамілес безпеку інгредієнтів:

споріднена внутрішньоклітинної рідини по мінеральному складу глибоководна морська вода, а також її більш ефективна форма - Конденсована Глибоководна Морська Вода (Condensed Sea Water, CSW) (оригінальний інгредієнт компанії Вамілес)

слабокислотний Рн-фактор косметичних засобів

відсутність спирту в складі

відсутність компонентів тваринного походження

відсутність барвників та ароматизаторів в косметичних засобах (за винятком гелів для душу, шампунів, дезодорантів і ін.) 

Таким чином, косметика Отоме є  квінтесенцією унікального підходу компанії Вамілес по досягненню краси через здоров'я, проте в той же час адаптована для тих дівчат і молодих людей, які вибирають косметичні засоби самі. Найвища ефективність, справжня японське якість (продукції Отоме на 100% зроблена в Японії на виробничих потужностях компанії Вамілес) і простота в застосуванні - ось ті особливості, які відрізняють її від інших засобів інших виробників косметики.

Сьогодні Wamiles Cosmetics - найбільший в Японії виробник професійної мінеральної косметики преміум-класу.  Компанія існує на косметичному ринку більше 30 років і на сьогоднішній день контролює весь цикл створення косметичних засобів: від розробки до упаковки (включаючи видобуток інгредієнтів), гарантуючи науковий підхід і контроль якості на кожному етапі.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости