Професійна косметика Piel Cosmetics

Piel cosmetics

Компанія Piel Cosmetics заснована в кінці 2008 року в Києві. Ім'я Piel Cosmetics сталося від іспанського «Piel» - шкіра і з англійського «Cosmetics» - косметика.

Засновники Piel Cosmetics:

Ярослав Процько, економіст, підприємець і маркетолог, власник Piel Cosmetics.

Анастасія Макова зараз займає пост директора відділу стратегічного планування в одному з найбільших медіа - холдингів України, StarLightMedia. При створенні компанії Piel Cosmetics відповідала за маркетинг і просування марки. Марка дуже багатьом зобов'язана Анастасії, яка не тільки займалася її розкруткою, а й брала участь у концептуальному створенні та розробці косметики Piel Cosmetics.

Денис Мардаль, нині власник компанії Chromakey, фотограф і дизайнер. У момент створення марки очолював відділ продажів. Саме Денис налагодив зв'язки з першими клієнтами і партнерами марки, які працюють з Piel Cosmetics і сьогодні.

Сліпе тестування перших, досить простих за складом, але в той же час унікальних продуктів, відбувалося серед знайомих, які користувалися термальною водою. Таке неофіційне тестування показало, що  засоби з гіалуроновою кислотою більш ефективні з погляду зволоження, ніж популярні термальні води. Фармацевтам лабораторії вдалося розробити ефективні склади для різних типів шкіри: інтенсивне зволоження для сухої шкіри, матуючий ефект для жирної та комбінованої.

Було прийнято рішення запускати у виробництво першу партію.

Визначивши ключові переваги для потенційних партнерів, компанія почала завойовувати косметичний ринок, обравши для себе самий надійний, ефективний, але в той же час і небезпечний сегмент - професійних косметологів. Спочатку, косметика була представлена ​​виключно в косметичних салонах. Косметологи - одні з найбільш вибагливих клієнтів, оскільки від засобів, якими вони користуються і рекомендують своїм клієнтам залежить їхня репутація. Крок був досить ризикованим, але виправдав себе. Першу косметику Piel Cosmetics взяли професіонали і, відповідно, їхні клієнти, що дозволило марці рухатися далі.

Протягом наступних чотирьох років компанія Piel, незважаючи на вихід зі справи Анастасії Макарової і Дениса Мардаль, активно розвивалася, розширюючи асортимент косметики.

Сьогодні асортимент косметики Piel налічує більше 50 позицій, представлених у 8 лінійках.

У 2012 Ярослав зареєстрував торгову марку Piel Cosmetics.

У 2013 році, фабрика яка виробляє косметику Piel Cosmetics стала володарем сертифікату GMP ( Good manufacturing practice ), що свідчить про належну якість виробництва в європейській та світовій практиці. Сертифікат GMP є ключовим Європейським документом визначальним якість виробництва. Тільки володарі цього сертифіката мають право реалізовувати свою косметичну продукцію в країнах Європи.

На сьогоднішній день, продажі компанії продовжують зростати і вже зараз у компанії багато планів на найближче майбутнє.

Вся косметика Piel відповідає стандартам Piel Cosmetics:

Стимулювання внутрішніх ресурсів.

Заміщення ззовні необхідних для шкіри елементів .

Захист шкіри від зовнішніх факторів, що прискорюють старіння.

Високе проникнення косметики і її накопичувальний ефект.

Підбір оптимальних форм засобів (гель, крем, емульсія і т.і.) залежно від призначення засобу і типу шкіри.

Практично в усі продукти як і раніше входить низькомолекулярна гіалуронова кислота і наносрібла . Як вже говорилося, в догляді за шкірою така комбінація забезпечує високі проникаючі здібності активних компонентів, виступаючи транспортною системою для них, і є самостійним інтенсивним зволожуючим фактором, забезпечує глибоке зволоження шкіри, інтенсивний анти віковий вплив, сприяє повноцінній регенерації шкіри, її загоєнню і відновленню.

До складу косметики Piel не належать консерванти, парабени, барвники, формальдегіди, Луара - сульфат натрію, практично не використовуються віддушки, та інші, небезпечні, або теоретично небезпечні компоненти, а також компоненти  які не несуть в собі ефективності.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости