Косметика Класу Люкс Moroccanoil

Moroccanoil

Moroccanoil (Мороканоіл) - всесвітньо відома торгова марка класу люкс, лідер світового ринку професійної косметики для волосся на основі унікального арганового масла.

Moroccanoil - це інноваційна, високоефективна, легка у використанні косметика для волосся, яка надає приголомшуючу дію абсолютно на всі типи волосся, в результаті чого волосся наповнюється здоров'ям, стають доглянутими і наповненими життєвою енергією.

За десять років свого існування торгова марка Moroccanoil надзвичайно швидко стала сенсацією на світовому косметичному ринку. Продукцію торгової марки Moroccanoil полюбили світові зірки, провідні стилісти кіно і телебачення, редактори модних журналів по всьому світу.

Історія торговельної марки Moroccanoil почалася з Кармен Таль - співзасновника компанії. Вона невдало пофарбувала волосся, в результаті чого вони сильно пошкодилися. Поїхавши до Ізраїлю, Кармен звернула увагу на те, що у всіх місцевих мешканок красиве, блискуче, доглянуте і здорове волосся. Тому Кармен вирішила дізнатися секрет чудового волосся ізраїльтянок в салоні краси. Там їй запропонували процедуру догляду за волоссям на основі якогось дивного масла. Результат вразив Кармен - її волосся миттєво перетворилося з пошкоджених в гладкі, м'які, блискучі і доглянуті.

Надихнувшись вражаючим результатом, Кармен Таль вирішила удосконалити цей унікальний засіб і поділитися його корисними властивостями з представницями прекрасної статі по всьому світу.

У ті роки використання косметичних засобів для волосся на основі олії було чимось незвичайним і незвичним, але це не завадило Кармен. Разом зі своїм чоловіком та однодумцями вона удосконалила чудодійну формулу засоби для догляду за волоссям на основі арганового масла. Плодом їх праць став оригінальний засіб для волосся Moroccanoil Treatment, яке породило революцію у світовій індустрії краси та ініціалізовану абсолютно нову категорію засобів для догляду за волоссям на основі олій. Новий дивовижний засіб для волосся Moroccanoil Treatment негайно визнали кращі стилісти, знаменитості і жінки у всьому світі в якості базового засобу для створення укладання і незамінного продукту догляду для волосся. Такий успіх надихнув компанію Moroccanoil на створення широкої лінії розкішних інноваційних засобів, що підходять для всіх типів волосся і дають швидкі вражають результати.

Унікальні продукти Moroccanoil стали всесвітньо відомими завдяки своїй надзвичайно легкій текстурі, швидкому всмоктуванню і дивовижному результату після їх використання.

Засоби для волосся Moroccanoil постійно використовують за лаштунками модних показів, провідними стилістами для створення неповторних образів для обкладинок модних журналів, а також під час церемоній нагородження як Греммі, Оскар, MTV, Золотий Глобус та ін.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости