Професійна косметика Darphin

DARPHIN

Французький косметичний бренд Darphin - це філософія персоналізованого догляду за шкірою, широка гамма продукції вищої якості, заснована на ефективності рослинних екстрактів і ефірних масел, інноваційні формули і розкішні текстури, засоби догляду, адаптовані для всіх потреб шкіри.

У 1958 році відомий у Франції лікар - дерматолог П'єр Дарфі створює свою першу косметичну продукцію для волосся, засновану на ефірних маслах і рослинних екстрактах. Сьогодні французька компанія DARPHIN виробляє високоякісні косметичні засоби, що охоплюють весь спектр напрямків сучасної косметології та надають лікувальну дію на епідерміс , засноване на фітобіології, фітотерапії та ароматерапії.

Компанією DARPHIN був обраний індивідуальний підхід для підтримки здоров'я і краси шкіри завдяки унікальній і складній програмі профілактичного та лікувального догляду, що відповідає потребам кожного типу і стану шкіри. До складу косметичних продуктів входять ретельно підібрані активні натуральні рослинні і ароматичні компоненти, що доглядають за шкірою за допомогою специфічних продуктів : сироваток, бальзамів, есенцій, ампульних засобів, гоммажей, масел і кремів .

Компанія DARPHIN випускає засоби для очищення і тонізації шкіри обличчя. Продукти для всебічного догляду за нормальною шкірою обличчя, шиї та декольте Vitalskin. Лінію для чутливої ​​шкіри Intral Line, матуючі Matifying Line і живильні засоби Fibrogene Line для сухої і тонкої  шкіри. Purifiante Line - серію для спеціального догляду за жирною і проблемною шкірою з розширеними порами. Зволожуючу Hydraskin, антивікову лінію Age Prevention і Arovita Line з фруктовою кислотою.

Серію засобів для втомленої і старіючої шкіри Predermine Line яка містить комплекс, що уповільнює процеси в'янення. А також спеціалізовані засоби по догляду за шкірою очей і губ, зубну пасту, шампуні, маски і ампульні засоби для волосся, сонцезахисну лінію, парфуми і декоративну косметику.

Лінія для тіла складається з підтягаючих і зміцнювальних засобів HydroForm, антистресової лінії HydroRelax c екстрактом малахіту, і багато інших засоби, що дарують красу, що дозволяють досягти гармонії тіла і душі. DARPHIN постійно розвиває нові технології , створюючи сучасні засоби по догляду за шкірою. Усі лікувально -косметичні продукти проходять ретельне тестування в госпіталі в Сан -Луї (Франція) і в незалежних лабораторіях Парижа.

DARPHIN - це індивідуальний догляд, чудові відчуття і приголомшливі результати!


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости