Професійна косметика Exfoliac

Exfoliac

Німецька косметика Exfoliac випускається найстарішої фармацевтичною компанією Merck (c 2011 Noreva), дистриб'юторний центр знаходиться у Франції (там і виробляють косметичну лінію), яка почала свою діяльність ще в 1668 році. Бренд Ексфоліак - один з наймолодших та інноваційних в компанії. Він пропонує косметичні засоби для проблемної шкіри у жінок і чоловіків будь-якого віку.

Саме лікувальні - косметичні препарати Exfoliac вперше були відзначені лікарями дерматологами, як оптимальні для вирішення багатьох проблем зі шкірою. Косметика Ексфоліак створюється в результаті численних досліджень, застосування інновацій, нових технологій. Значна частина величезних лабораторій компанії Мерк працює виключно на бренд Ексфоліак. У засобах цієї марки вперше були використані ниацинамид, цераміди і АНА, як оптимальні компоненти для проблемної шкіри. Крім того, у цього бренда існує лінія продукції, яка призначена для комбінованої шкіри людей різного віку. Всі засоби клінічно випробувані, гіпоалергенні , добре переносяться і дають видимі результати дуже скоро.

Exfoliac - порятунок для проблемної шкіри!


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости