GATINEAU (Paris)

GATINEAU

GATINEAU (Paris) - французький косметичний бренд, який в 1937 році заснувала Жанна Гатіно - «Коко Шанель» французької косметології. Косметика марки GATINEAU (Гатіно) - еталон в області професійного салонного догляду за обличчям і тілом.

Продукція бренду - це професійні засоби для омолодження та запобігання старіння. Найкраща косметика для жінок від 30 років і старше для тих, хто найбільше піклується про свою зовнішність і може собі це дозволити. Зміст активних компонентів у всій продукції марки GATINEAU (Paris) більше 70%, а їх різноманітність, гарантує моментальний ефект вже після першого застосування.

GATINEAU (Paris) - це професійна, омолоджуюча косметика, яка допомагає домогтися пролонгованого ефекту від процедур за допомогою застосування косметичних засобів будинку. Вчені Лабораторій Gatineau (Гатіно) вже більше 70 років працюють над створенням передових розробок в косметології. Результатом стала поява цілого ряду унікальних запатентованих інгредієнтів, для продукції GATINEAU (Paris).

Серед розробок останніх років можна згадати комплекси унікального зволоження клітин, засновані на морських мінералах; що не мають аналогів лінії продуктів безопераційного 3D-ліфтингу. Продукти, засновані на використанні запатентованої молекули Melatoginine TM, які уповільнюють процес кератинізації клітин шкіри, тим самим запобігаючи її старіння.

Високоякісний засіб для антивікового догляду від GATINEAU (Paris), призначене як для салонів краси, так і для домашнього догляду - лінія AGE BENEFIT TM для жінок будь-якого віку. Ці професійні косметичні засоби ефективно видаляють вікову пігментацію шкіри обличчя, зморшки, лікують втрату тонусу шкіри, її тьмяний колір.

Остання унікальна новинка від GATINEAU (Paris) - Renew 7 TM. Інноваційний продукт естетичної дерматології! Лінія лікувальної сироватки, ефект досягається за 7 днів. Призначення - інтенсивне курсове оздоровлення шкіри 3-4 рази на рік. Процедура безопераційного омолодження шкіри обличчя і шиї аналогічно медичному лазеру надає сильний anti-age ефект.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости