Henne Color натуральна косметика для волосся

henne color

Лабораторія «NJD Cosmetics» Франція, представляє інноваційну продукцію Henne Color. Це натуральна косметика для волосся на основі хни!

Унікальність продукції  Henne Color в тому, що кожна людина може підібрати собі вподобаний відтінок і до нього повний комплекс по догляду за волоссям цього ж відтінку - шампунь, бальзам, маску з офарблюють і лікувальними властивостями хни.

Хна не тільки фарбує волосся, але і лікує. Результат видно вже після першої процедури: навіть ламке тьмяне волосся набуває блиску, стає щільніше і здається гуще.

Хна - перевірений століттями, ефективне, корисний природний засіб для фарбування волосся. Цей рослинний барвник являє собою порошок з листя чагарника Lawsonia Inermis, що росте в країнах з теплим кліматом. Жінки з давніх часів використовували хну для фарбування волосся.

Завдяки її лікувальним, зміцнюю чим і забарвлюючим властивостям хна є найпопулярнішим натуральним барвником. Хна укріплює волосся і захищає кожне волосся захисною плівкою, покриває кожне пасмо, надаючи обсяг, блиск і красу. Хна також володіє ефективними анті себорейними властивостями, і створює зовнішній бар'єр проти негативних впливів зовнішнього середовища і ультрафіолету.

Вся продукція високої якості, має сертифікат вільного продажу, абсолютно нешкідлива, може бути використана для вагітних жінок і не має протипоказань.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости