Косметика торгової марки Жак Дессанж

Dessange

Під торговою маркою Dessange виробляються різноманітні косметичні засоби, призначені для догляду за волоссям, тілом та обличчям. Історія бренду почалася в 1956 році, коли перукар Жак Дессанж відкрив у Парижі свій перший салон. Пропонуючи жінкам унікальні процедури, розробляючи нові стилі, забезпечуючи найвищу якість послуг, майстер домігся того, що його визнали генієм своєї справи. Тим, хто потрапляє в «царство краси», створене французьким перукарем, доступні комплексні процедури, які допомагають створити новий образ. Перукарські послуги, догляд за обличчям, тілом та волоссям, забарвлення, макіяж, SPA масаж - все це можна отримати, переступивши поріг будь-якого салону.

Саме тому клієнтами більш ніж 1000 закладів Dessange, розташованих у всіх куточках планети, є зірки шоу - бізнесу та кінематографу.

Серед шампунів найпопулярнішими вважаються засоби для миття голови серії PHYTODESS. Вони більш ніж на 50% складаються з рослинних компонентів. Для кожного типу волосся призначений певний шампунь, м'яка формула якого швидко і дбайливо очистить шевелюру і додасть їй блиск. Для більш глибоко впливу в салонах рекомендують використовувати очищаючі емульсії. У їх складі є біла глина, дорогоцінні метали, ефірні масла і велика кількість мінералів. Завдяки такому поєднанню ці продукти впливають не тільки на структуру волосся, але саму цибулину, що забезпечує зміцнює і оживляє дію.

Відновити кінчики волосся допоможуть спеціальні засоби, що входять в серію PHYTODESS . Наявність масел макадамі , каріте і пальмового екстракту вони глибоко живлять шевелюру по всій довжині.

Колекція тонуючих шампунів Natural Pigma - це 8 коштів здатних не тільки пофарбувати волосся, але і оживити або зберегти наявний колір. Вони збагачені квітковими екстрактами і можуть відмінно профарбувати шевелюру будь-якої довжини.

Крім косметики, призначеної для салонів “Жак Дессанж”, споживачі можуть придбати засоби, які можна використовувати в домашніх умовах. Це шампуні, кондиціонери, маски та інші продукти, що володіють відновленою, зволожуючою,  живильною  дією.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости