Jean d'Arcel

Jean d'Arcel - марка косметики, що з'явилася в 1960 році у Франції під керівництвом біохіміка Поля Сержент. Так як лабораторії фірми знаходяться в Німеччині, через деякий час головний офіс був перенесений туди. Сьогодні це бренд міжнародного значення, а розвитком марки управляє Клаус Йегер. Завдяки йому з'явився інститут Жан д Арсель і кілька шкіл для косметологів, а так само збільшилася кількість продуктів марки.

Сучасна Jean d'Arcel - це лінійки засобів, призначені для догляду за різними типами шкіри обличчя, тіла, рук і ніг, а так само продуктами для захисту від ультрафіолетових променів. На особливу увагу заслуговує серія Miratense Premium Lift (збирає безліч позитивних відгуків),  дія спрямована на уповільнення процесів вікових змін клітин. Серед компонентів Жан дАрсель:

- Масла рослинного походження;
- Витяжки з водоростей і планктону;
- Вітаміни;
- Ретинол;
- Коферменти (коензими);
- Унікальні комплекси Miracle® і Renovar®, що мають патент.

Виробники Jean d'Arcel ставлять результативність засобів які вони випускають на перше місце. У той же час наявність контролю на кожному етапі створення косметики є гарантом безпеки для здоров'я клієнта. В основі продукції сировина і вода з Баден-Бадена, відомого своєю екологічно чистою природою.

Наявність сучасної наукової бази, ретельні мікробіологічні випробування дають можливість Jean d'Arcel створювати високоефективні косметичні продукти. Про високу якість марки говорить наявність міжнародного сертифіката Good Manufacturing Practices, що має велике значення в сфері фармації. Жан дАрсель допомагає досягти ідеального результату завдяки наявності профілактичного ефекту, тим самим не тільки усуваючи, але і запобігаючи появі дерматологічних проблем. Косметику Jean d'Arcel можна рекомендувати для тих, хто в будь-якому віці бажає забезпечити ефективний догляд для своєї шкіри.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости