Корейська косметика Petitfee

Корейська косметика для обличчя Petitfee володіє оздоровлюючим, відновлюючим, омолоджуючим ефектом. Регулярно використовуючи її, кожна жінка зможе виглядати на «п'ять з плюсом» в будь-який час доби. Ні вік, ні втома, ні стреси не зможуть нанести на вашу красу скільки-небудь помітного збитку, якщо в житті буде присутня косметика Petitfee!

Творці корейської косметики включають до складу продуктів активні компоненти рослин і мінералів, дорогоцінні масла і вітаміни, використовуючи і віковий досвід національних традицій, і досягнення сучасної косметології. Ось чому продукція корейських косметологів так результативна.

Об'єднання брендів Koelf і Petitfee пішло їм тільки на користь. Спільно вони випустили ряд ліній косметичних продуктів для догляду за шкірою обличчя і тіла. В їхньому арсеналі шикарні маски для обличчя - очищаючі, зволожуючі, з ефектом ліфтингу. Вельми дієві патчі для очей на основі гелю. Вся продукція проходить ретельний відбір і серйозні випробування, тому вона гіпоалергенна і безпечна.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости