Косметика Dr.Spiller Biocosmetic

Фірма «Dr.Spiller Biocosmetic», заснована в 1960 році австрійським ботаніком і фармакологом доктором Херстом Шпіллером.

Центральний офіс фірми і велика частина виробничих приміщень розташовані в Баварії, в містечку Зігсдорф, недалеко від Австрійського кордону, між Мюнхеном і Зальцбургом. За ці 43 роки фірма виконала колосальну роботу по розробці продуктів і програм для професійного косметологічного ринку.

Компанія була створена лікарем і фармацевтом X. Шпиллером і має більш ніж 40-річну історію.

Науково-дослідний центр розташований в самому серці баварських Альп, в горах, де повітря і вода все ще чисті і первозданні, а косметичні засоби створюються з повною гармонією з природою, отримуючи її силу і енергію.

Фруктові і рослинні екстракти, вирощені в екологічно чистих регіонах земної кулі, жива вода з ідеально збалансованим складом мінералів з термальних джерел Альпійських гір, витяжки та масло цілющих рослин дозволяють не тільки усувати косметичні недоліки, але і зупиняють час, щоб якомога довше зберегти молодість і красу.

Ноу-хау компанії Dr. Spiller є те, що косметичні засіби виробляються на основі удосконаленої ламеллярної емульсії - «емульсії Dr Spiller», яка максимально ідентична структурам шкіри, відновлює епідермальний бар'єр і сприяє проникненню активних інгредієнтів в глибокі шари шкіри, дозволяючи тим самим вирішувати багато проблем: глибоке зневоднення, підвищена чутливість, купероз, розоцеа, вугрова хвороба, гіперпігментація, передчасне старіння.

Продукція Dr. Spiller містить активні інгредієнти, в строго науково-обгрунтованих концентраціях, кожна нова формула проходить суворий контроль і тривалі клінічні дослідження, що дозволяє уникнути побічних реакцій і гарантувати високу ефективність і абсолютну безпеку препаратів.

Косметичні засоби не комедогенні, не містять синтетичних інгредієнтів, барвників і ароматизаторів і відповідають найвищим стандартом якості Європи, США і Японії.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости