Косметика Hada Labo

Hada Labo - лінійка засобів по догляду за шкірою, розроблена японською компанією Rohto Pharmaceutical Co., Ltd. Для створення здорової і ідеальної шкіри лінія Hada Labo робить головний акцент на досконалості і простоті складу. Вся продукція створюється за високими фармацевтичним стандартом. Спираючись на філософію досконалості і простоти, в косметичних засобах Hada Labo використовують інгредієнти високого очищення і корисні для шкіри, виключені непотрібні добавки. Досконалість - лише найкращі, екологічно чисті і високоефективні інгредієнти, які мають незаперечну користь для шкіри. Простота - без використання непотрібних добавок, барвників, ароматизаторів і мінеральних масел, які є тільки зайвим тягарем для шкіри.

Строгий контроль і перевірки на всіх стадіях виробництва - запорука гарантії високої якості Hada Labo.

Кожен компонент, що входить до складу продукції Hada Labo, ретельно підбирається і проходить попереднє тестування. Вся продукція відповідає суворим вимогам GMP. Це є гарантією її якості, надійності і максимальної ефективності. При виробництві засобів по догляду за шкірою компанія Rohto Pharmaceutical застосовує свої власні технології, розроблені в процесі створення лікарських засобів.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости