Косметика Иденел

Компанія SR Biotek, Південна Корея розпочала свою діяльність в 2005 році з розробки засобів для догляду за шкірою за завданням Університету Сеула. У 2009 році продукція компанії отримала Європейську сертифікацію ISO. У 2015 році був розроблений і сертифікований новий препарат Raphitox - активне омолоджуючий засіб. Компанія має власне сучасне виробництво і власну аффілійовану державою лабораторію. Група експертів розробляє нові передові продукти для догляду за шкірою і веде розробки в сфері нових технологій. Особливу увагу SR Biotek приділяє суворому контролю якості на кожному етапі виробництва від перевірки сировини до експертизи готової продукції.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости