Косметика Keenwell

Компанія KEENWELL (Кінвелл) - високоприбуткове динамічно розвинуте сімейне підприємство. Один зі світових лідерів, що виробляє продукцію на власній фабриці HAASBEL S.L. (Барселона) і займає передові позиції в сфері наукових досліджень, компанія успішно розробляє і створює у власній дослідній лабораторії інноваційні високоефективні препарати для догляду за шкірою обличчя, тіла, волоссям. Завдяки цьому косметика Кінвелл користується великою популярністю не тільки в Іспанії (її використовують більш ніж в 800 іспанських салонах краси), але і в інших країнах світу. Представництва компанії сьогодні є на всіх п'яти континентах.

Це сімейне підприємство вперше з'явилося на ринку в 1973 році в якості фірми, яка займалася постачанням косметичних препаратів салонам краси в Іспанії. Свій бренд фірма зареєструвала в 1979 році, і з цього часу почала випуск косметики під цим ім'ям. Протягом 40 років присутності на ринку невелика фірма значно виросла - розширився асортимент товарів, в продаж надійшли різноманітні косметичні засоби, як для професійного, так і для домашнього застосування.

ПОСТІЙНІ ІННОВАЦІЇ KEENWELL

 Фахівці компанії постійно досліджують потреби ринків різних країн світу, тому асортимент товарів регулярно поповнюється і вдосконалюється. Косметика KEENWELL (Кенвелл) - це засоби для догляду за шкірою обличчя і тіла, за волоссям, декоративна косметика.

ІНГРЕДІЄНТИ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ МАКСИМАЛЬНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Фахівцями компанії розроблені комплексні програми, в яких для досягнення максимальних результатів застосовуються професійні препарати для вирішення різних естетичних завдань. Важливим доповненням для досягнення максимального результату служать кошти для домашнього використання. Косметика володіє високою якістю, чудово підходить для чутливої ​​шкіри, антиалергенна. Препарати KEENWELL містять натуральні компоненти: морські водорості, колаген, коензим, екстракти і витяжки з лікарських рослин, вітаміни та ін., а також спеціальні запатентовані комплекси. Ефективність та безпечність косметики Кінвелл підтверджені дерматологічним контролем і клінічними дослідженнями. Розроблені фахівцями компанії програми доглядів успішно застосовуються в численних медичних та SPA-центрах, салонах і студіях краси різних країн світу.

ОСНОВНИЙ ПРИНЦИП - гіпоалергенність

Вся косметика KEENWELL гіпоалергенна. Велика увага приділяється розробці косметичних засобів для догляду за шкірою з підвищеною чутливістю, а також створення декоративної косметики, яку можна використовувати навіть при схильності до алергії.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости