Косметика Moor Spa

1995 рік - заснування компанії і науково-дослідної лабораторії. Старт продажів в Канаді.

1998 рік - успішний вихід на ринок США, країни - світового лідера SPA-індустрії.

2017 рік - після підписання міжурядового канадо-українського договору про ЗВТ, старт продажів косметичної продукції в Україні.

Відсутність короткострокових і довгострокових побічних ефектів є одним з найважливіших якостей нашої лінії косметики.

Продукти Moor Spa вважаються одними з найбезпечніших продуктів в SPA індустрії США і Канади. Провідні незалежні північноамериканські організації з безпеки оцінюють косметичну продукцію (Independent Safety Rating) за шкалою від 1 до 10 в залежності від побічних ефектів і кількості кожного інгредієнта, що міститься в продукції.

Оцінка 1 - 2 вважається абсолютно безпечною для людини, 3-6 безпечною і 7-10 з можливими побічними факторами але допустимими у використанні.
67 з 72 спа-продуктів Moor Spa оцінені як абсолютно і просто безпечними.
Оздоровчі властивості Мооr.

Австрійська лікувальна торф'яна грязь Heilmoor Clay - це жирний мул боліт Hochmoor, широко відомий своїми цілющими властивостями. Австрійський бруд застосовувався для лікування різних захворювань на європейських курортах з 1800-х років. Протягом понад 200 років, вона була визнана ефективним природним лікарським засобом. Їй навіть приписували магічні властивості, які сьогодні науково досліджені і пояснені. По всьому світу існує багато грязелікувальних боліт і озер, але найбільш цікавим видом боліт є Hochmoor von Garanas в Австрії (звідси і поширене назва бруду Moor). У той час, як для багатьох типів боліт характерно формування в долинах, болото Hochmoor розташоване на пологому гребені. Який знаходиться на висоті 1300 метрів над рівнем моря в місті Шванберг (Schwanberg) в Австрії. Ця болотиста місцевість підтримується виключно за рахунок дощових вод (звідси і назва Hoch - високий + moor). Тому, незалежно від можливих забруднень підземних вод, Moor-бруд зберігає свою екологічну чистоту. Тільки кілька видів рослин можуть рости на кислих грунтах високих боліт, тому рослинність цієї місцевості унікальна.

Біо-компоненти - органічні речовини, мінерали, ферменти та інші рослинні речовини рослинного походження, в зважених (колоїдних) формах і легко засвоюються організмом.

Іонний обмін - гумінові кислоти мають властивості обміну шкідливих позитивних іонів в тканинах людини на негативні іони присутні в торф'яних грязях.

Стимуляція нервової системи - нервові волокна, між клітинами епідермісу, стимулюються дією бруду.

Високий рівень абсорбції - частинки гумусу, такі як гумінові кислоти та інші речовини, дозволяють виводити токсини, що накопичилися в тканинах організму. Висока теплоємність - зберігає і передає тепло протягом тривалого періоду часу.

Бактерицидну дію - природні антибіотики і корисна мікрофлора допомагають створити баланс в організмі.

В'яжучі - мають потужні в'яжучі властивості для лікування різних видів шкірних захворювань. Гормональні - деякі речовини стимулюють оздоровлення ендокринної системи природним чином, що допомагає створити баланс в гормональній системі.

Протизапальні - встановлено стабільну протизапальну дію на роздратовану поверхню запалених тканин.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости