Косметика Obagi Medical Products

Obagi Medical Products - фармацевтична компанія, розробник і виробник запатентованих рецептурних систем по догляду за шкірою, заснована в 1988 році. Сьогодні в США марка Obagi® - найбільш затребувана серед косметологічної продукції для догляду за шкірою обличчя, а компанія Obagi Medical Products, що стала в 2013 році підрозділом фармацевтичного холдингу Valeant Pharmaceuticals, визнаний лідер в області професійної косметології.

Міжнародні торгові представництва Obagi Medical Products працюють більш ніж в 40 країнах світу. Увійшовши в холдинг Valeant Pharmaceuticals, компанія Obagi Medical Products значно підвищила впізнаваність бренду Obagi® і збільшила поширення продукції за рахунок виходу на нові ринки - європейський, латиноамериканський, азіатський.

Продукція виробництва Obagi Medical Products відповідає найжорсткішим вимогам FDA (Управління з контролю за харчовими продуктами і медикаментами, США).

Системи Obagi® включають препарати, які застосовуються в певних дозах і послідовності. Кожна система унікальна і заснована на винаходи і новітніх технологіях. Системи Obagi® є одними з найбільш ефективних і безпечних в області омолодження і боротьби з акне. Системи Obagi® є як ефективної моно терапією, так і передовою системою підготовки і реабілітації після сильнодіючих косметологічних процедур, таких як хімічні пілінги, мікродермабразія, лазерні процедури. Більш того, системи Obagi® застосовуються для комбінованої корекції вікових змін в поєднанні з контурною пластикою, ботулінотерапіей, біоревіталізацією, значно покращуючи якість, колір, текстуру і зовнішній вигляд шкіри.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.



Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости