Косметика Qiriness

Марка qiriness була заснована в 2004 році двома професіоналами в області косметології і маркетингу Mi-Ryung Beilvert і Vivian Marton. Протягом двох років розроблялися ексклюзивні формули на базі Швейцарської лабораторії з однією метою, зробити лінію засобів по догляду за шкірою здатних відновити здоров'я і чуттєвість шкіри, завдяки бездоганній якості і ефективності продуктів.

 У 2006 році марка вперше вийшла на ринок Франції. І відразу ж стала популярною серед французьких жінок. На сьогоднішній день марка широко представлена ​​в європейських і азіатських країнах, а це більш ніж в 520 магазинів мережі Marionnaud, 8 магазинів Monop'Beauty і 16 магазинів Ici Paris XL.

 У 2015 році марка Qiriness отримала престижну нагороду від Beauty Award Femme Actuelle «Prix Beaute des Femmes» за найкращу мультифункціональну маску для обличчя Le Wrap Temps Futur.

 У 2014 марка Qiriness зайняла 4-у позицію в рейтингу ТОП 10 найбільш продаваних марок по догляду за обличчям мережі магазинів Marionnaud, Франція, Італія, Іспанія, Португалія.

 У 2011 році марка отримала нагороду «Кращий ексклюзивний бренд» мережі Ici Paris XL, Бельгія, Люксембург, Нідерланди.

 Ефективність і Задоволення - це відмінні риси косметики Qiriness. Спеціально підібрані омолоджуючі формули та інгредієнти, розроблені і випускаються в Швейцарії. Всі кошти марки Qiriness є гіпоалергенними і не містять парабенів. Qiriness - це гарантована висока якість, інноваційні омолоджуючі інгредієнти, розкішні текстури і цілющі коктейлі з натуральних рослин і водоростей. Які забезпечують високу ефективність, відновлення, регенерацію на клітинному рівні. Як результат, повертають шкірі сяйво молодості і здоров'я.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости