Косметика Sea of SPA

«Belle Mud and Salt Ltd» Sea of ​​SPA є найбільшим косметичним підприємством Ізраїлю. Зберігаючи виробничі традиції, завод удосконалює процес створення затребуваних ринком косметичних препаратів. Історія «Belle Mud and Salt Ltd» бере свій початок в 1986 році. Продукція заводу є ексклюзивною, її якість підтверджена Міністерством Охорони здоров'я Ізраїлю, а також Європейськими і Американськими Сертифікатами Якості. Косметичні та лікувальні лінії на основі води і мінералів Мертвого моря є результатом серйозних досліджень, їх розробкою займається група фахівців міжнародного класу.

Фірма Sea of ​​SPA відноситься до лідируючих брендів, які виробляють косметику Мертвого моря, надзвичайно популярна і користується підвищеним попитом у багатьох країнах світу.

Фірмова лінія BLACK PEARL від Sea of ​​SPA стала візитною карткою і найбільш пізнаваною серед туристів, що приїжджають на узбережжя Мертвого моря. BLACK PEARL - це фірмовий знак Sea of ​​SPA, це величезна популярність, це любов мільйонів  жінок у багатьох країнах світу!

Sea of ​​SPA виробляє косметичну продукцію на основі мінеральної води, солі і грязі Мертвого моря. Це більш ніж 700 найменувань продуктів, які є унікальними.

Чудодійна сила нашої продукції полягає в новаторській формулі з використанням 21 мінералу Мертвого моря, найцінніших рослинних компонентів і сучасних наукових розробках.

Наші формули містять науково-обгрунтовані комбінації активних компонентів, а також ряд селективних складових, які є «родзинками» останніх наукових досліджень в області косметології і біохімії. Застосування цих формул дає очевидні результати як миттєвого результату, так і пролонговану дію.

Косметика Мертвого моря Sea of ​​SPA відноситься до числа найсучасніших засобів по догляду за шкірою обличчя і тіла. Якість продукції відповідає рівню елітних і професійних косметичних засобів.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости