Косметика Тhalaspa

Тhalaspa - відома французька косметична компанія, яка створює косметику для догляду за тілом, яка застосовується в центрах терапії Тала спа, медичних центрах і салонах краси. Косметика Таласпа заснована на морських водоростях, мінералах і лікувальної грязі. Вони видобуваються з вод океану, який омиває західне узбережжя Франції. Для виробництва Thalaspa використовуються тільки сучасні технології, всі препарати залишаються біологічно активними навіть без застосування будь-яких стабілізаторів та консервантів.

Обгортання цього французького косметичного бренду стали уособленням життєвої сили моря, спрямованої на поліпшення здоров'я і корекцію Вашої фігури. Thalaspa впливає комплексно, викликаючи глобальні позитивні зміни у всьому організмі і особливо в шкірі і прилеглих до неї тканинах. Мікронізовані водорості в правильно підібраній пропорції надають глибокий вплив на клітини тіла, покращуючи відтік лімфи (яка забирає з собою шлаки і токсини), сприяючи метаболізму (швидше спалюються жирові відкладення) і кровопостачанню (тканини отримують необхідний їм кисень і харчування). Після курсу процедур з косметикою Thalaspa шкіра оновлюється, набуває гладкість і позбавляється від жирових відкладень, винних у появі целюліту. Структура шкіри вирівнюється, вона омолоджується на клітинному рівні, дійсно стаючи більш пружною і міцною, завдяки чому відбувається активний ліфтинг: тіло стає стрункішим, складки шкіри зникають, а контури фігури набувають привабливих вигинів.

Основними активними компоненти косметики Thalaspa є ламінарія, літотамнія і фукус. Мікронізовані водорості, а так само морська глибоководна глина. Різні комбінації цих речовин дозволяють добитися відмінних результатів, а також розробити індивідуальні програми для вирішення проблем кожного клієнта. Засоби, до складу яких входять морські водорості, дають можливість впоратися з такими проблемами, як целюліт або ліподистрофія. Основна умова ефективного результату - це вчасно почати користуватися косметикою Thalaspa.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости