Косметика Transvital

Transvital - це швейцарська преміальна марка, визнана в усьому світі однією з кращих в боротьбі з передчасним старінням і регенерації зрілої шкіри. Історія марки налічує майже століття, і зобов'язана своєму успіху досліджень доктору Жану Томасу, який зробив проривні відкриття в області лікування дегенеративних захворювань шкіри на початку 20 століття.

Інноваційну особливість косметичним засобам Transvital забезпечує ексклюзивна формула антивіковими Біокомплексу Подвійної дії - Double Action Anti-Age Bio-Complex. Її унікальність полягає в використанні двох найбільш цінних інгредієнтів, визнаних в косметології кращими на сьогоднішній день: β-Glucan і Extract Algae SPD. Революційність застосування цих інгредієнтів обумовлена ​​ідентичністю їх молекулярної структури, будовою та складом шкіри, що дозволяє їм максимально ефективно взаємодіяти з клітинами, сприяючи досягненню видимого і стійкого результату.

Transvital сьогодні - це наука про красу.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости