Професійна косметика La Ric

La Ric

La Ric - австрійська косметична марка, творець багатьох люксових продуктів для догляду за тілом та ефектного манікюру. Компанію заснувала в 1984 -му році Соня Прусек, більш відома як Соня Ля Рик. Її сім'я ось вже багато років володіє мережею кондитерських у Відні. Однак Соня не захотіла йти по стопах своїх батьків: свою любов до солодкого, вона проявила, наділивши численні косметичні продукти марки смачними ароматами. Ще одна данина кондитерського мистецтва від Соні La Ric - їстівні компоненти в складі продуктів марки: шоколад , горіхи, фрукти, прянощі.

У себе на Батьківщині ім'я La Ric стало синонімом успіху. Усього за кілька років просування на ринку скромна марка перетворилася в одного з європейських лідерів з виробництва косметики класу люкс. Сьогодні купити Ля Рик можна практично в кожному великому супермаркеті світу. З маркою співпрацюють найпрестижніші готелі Парижа, Лондона, Берліна та Києва.

Засновниця косметики La Ric називає секретами свого успіху сміливий підхід до складу продуктів, натуральність компонентів і оригінальність дизайнерської упаковки. Марка, в першу чергу, спеціалізується на випуску косметичних продуктів для бездоганного манікюру, а також косметики для догляду за шкірою рук і ніг. Лабораторії La Ric активно працюють, використовуючи сучасні косметичні технології та секрети ароматерапії.

Засновниця марки обіцяє ще не раз порадувати шанувальників ароматними вишуканими продуктами. Подаруйте розкіш свого тіла - купіть La Ric!


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости