Професійна косметика для волосся Leonor Greyl

LeonorGreyl

Історія марки Leonor  Greyl - це фамільна історія, історія співпраці і любові. Тут усі закохані в гарне волосся. Торгова марка Leonor  Greyl - істинний чарівник у сфері догляду за волоссям, якому підпорядковуються будь яке волосся. Головною запорукою світового багаторічного успіху Leonor Greyl  є застосування ефективних натуральних компонентів для створення косметичних засобів.

Датою народження бренду Leonor  Greyl можна вважати травень 1968, оскільки власне тоді Леонор відкрила особистий салон краси. Жан- Марі Грейлих, чоловік Леонор, був за освітою фармацевтом, він володів неперевершеними знаннями в галузі ботаніки, а також пристрасно захоплювався розкриттям лікувальних властивостей рослин. Всі ці знання в подальшому були використані для розробки продукції.

 Leonor  Greyl - торгова марка, яка володіє духом новаторства, як тільки мова заходить про створення косметичного засобу. Leonor  Greyl - компанія, яка перша в світі стала використовувати у своїх шампунях вітаміни. Також перший на світовому косметичному ринку масло для миття волосся було Масло зародків пшениці від Leonor Greyl, що створює пінку при контакті з водою, ніжно очищає волосся і шкіру голови. Першими щадними миючими засобами стали Крем- шампунь з екстрактом квітів, ніжний Шампунь з екстрактом банана і Лікувальний шампунь з медом. Leonor  Greyl - це також засоби, які відновлюють навіть дуже сухе волосся і лікувальні продукти проти випадіння волосся.

Успіх Leonor  Greyl прийшов дуже швидко. Провідні салони, стилісти, перукарі та їхні клієнти почали буквально змітати засоби  Leonor  Greyl з полиць, а сама торгова марка Leonor  Greyl знайшла високе визнання публіки і преси. Себе чекати не змусили і почесні нагороди у сфері косметології.

Бренд Leonor  Greyl  в 1999 році отримав престижну премію Prix d'Excellence від журналу Marie Claire, в 1997-1999 роках визнання споживачів за Шампунь- кондиціонер з екстрактами бамбука - Премію галереї Printemps, в 2000-2002 роках Оскар від журналу «Cosmetic  News» за маску з квітами орхідеї  та маску з квітами жасмину.

На сьогоднішній день Leonor  Greyl є одним з провідних брендів по догляду за волоссям. Leonor Greyl - це 100% натуральні інгредієнти, престиж, миттєвий візуальний ефект, довготривалий лікувальний ефект, а також концентровані засоби без смол і силікону.

 Leonor  Greyl - це дивовижний блиск і життєва сила Вашого  волосся!


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости