Професійна косметика Macadamia

Macadamia

Американська косметика Macadamia Natural Oil, що почала свій шлях у 2009 році, спеціалізується на створенні професійних косметичних засобів, призначених для спеціального СПА - догляду за волоссям. Спектр продукції, що випускається дуже різноманітний. Вся лінія професійних засобів від бренду Макадамія складається з шампунів для різних типів волосся, поновлюючих і незмивних кондиціонерів, відновлювальної маски для волосся та ін., а також різних аксесуарів - щітки і гребеня, що також володіють оздоровчим ефектом. Одним словом, розробники компанії подбали про комплексний догляд та про оздоровлення волосся, випускаючи широкий асортимент шампунів, масок і кондиціонерів для інтенсивного догляду та відновлення волосся будь-якого типу.

Вся продукція бренду містить масла спеціальних сортів горіхів - макадамії і Аргана, які з найдавніших часів вважалися особливо корисними та цінними для жіночої краси, а зокрема використовувалися для придбання здорового вигляду волосся і шкіри. На сьогоднішній день ці масла - одні з дорогих олій у світі. Косметика Macadamia має одну дуже важливу перевагу: завдяки використанню в ній масел аргани і макадамії, мають сумісність з природними людськими маслами, підвищується їх швидке проникнення в шкіру і волосся, після чого волосся живляться, легко розплутуються і не робиться важким. Відзначимо також , що крім використання таких цінних масел, до складу даної продукції входять і масла чайного дерева і ромашки, екстракти водоростей і алое, що відрізняються особливими живильними характеристиками. Крім того, завдяки наявності цих інгредієнтів, волосся пожвавлюються, оздоровлюються, а кондиціонуючий ефект залишається на волоссі на тривалий час. Косметична лінія Macadamia випускає засоби спеціально для кучерявого волосся, які значно спрощують розчісування і догляд за подібним типом волосся.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости