Професійна косметика для волосся Marcia Teixiera

MARCIA TEIXEIRA

Вся продукція MARCIA TEIXIERA виробляється виключно в США.

BRAZILIAN KERATIN TREATMENT - універсальний продукт, що дає чудовий результат абсолютно на всіх типах волосся: сухих, пофарбованих, хімічно оброблених, жорстких і волосся з сильним природним завитком.

MARCIA TEIXIERA перша в світі компанія, яка синтезувала чистий кератин, змішала його з екстрактами екзотичних рослин і фруктів, що ростуть в субтропічних лісах Амазонії і в результаті отримала нову систему по випрямленню волосся та інтенсивному догляду.

Унікальна формула, розроблена MARCIA TEIXIERA, фактично є «Рідкою формулою волосся».

Волос складається з особливого типу протеїну - Кератин, який є будівельним матеріалом для нігтів, волосся і шкіри. Структура волоса являє собою з'єднання кератину і амінокислот.

Кератин складно витягти без пошкодження або втрати його сили впливу.

KERATEK - запатентований процес за допомогою якого, кератин синтезується з екологічно чистої вовни новозеландських овець.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости