Натуральна косметика Ecо Cosmetics

Ecо Cosmetics

Ecо Cosmetics - це натуральна косметика високої якості для всієї родини.

Косметика ECO Cosmetics виробляється в Німеччині компанією «Eco Cosmetics GmbH & Co.KG» і являє собою високоякісну натуральну продукцію, що повністю відповідає вимогам, що пред'являються до органічних косметичним засобам: у ECO Cosmetics немає синтетичних барвників, консервантів і ароматизаторів, немає силіконів і парабенів, продуктів нафтопереробки, SLS і інших шкідливих інгредієнтів.

ECO Cosmetics є по-справжньому органічної косметикою, оскільки вона містить не просто натуральні інгредієнти, а саме органічні інгредієнти: вся сировина для виробництва косметики ECO Cosmetics вирощується в екологічно чистих районах без застосування хімічних добрив і пестицидів. При цьому основу для косметики даної торгової марки становить екологічно чиста вода, видобута з природних мінеральних джерел.

Косметика ECO Cosmetics сертифікована відповідно до міжнародних стандартів виробництва органічної косметики: ECOCERT, VEGAN. Виробництво косметики ECO Cosmetics є екологічно чистим, що підтверджується знаком CO2-Neutral, а сама косметика ECO Cosmetics ніколи не тестується на тваринах. Завдяки своєму істинно німецькій якості дана косметика заслужила любов і повагу покупців по всьому світу.

У косметиці ECO Cosmetics використовуються чисті натуральні рослинні масла і екстракти, не раз довели свою високу ефективність. Тонкий приємний аромат косметичних засобів ECO Cosmetics формується не різними парфумерними отдушками, а органічними ефірними маслами.

На сьогоднішній день лінія косметики ECO Cosmetics (Еко Косметікс) включає в себе 37 різноманітних продуктів для догляду за шкірою обличчя і тіла та за волоссям. У ECO Cosmetics представлена ​​також продукція для дітей.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости