Натуральні дезодоранти Crystal

Crystal-Body-Deodorant

Всі представлені натуральні дезодоранти Crystal на 100 % натуральні, не містять алюмінію або парабенів і виготовлені з високоякісного натурального сольового мінералу (алуніт, галун). Вони гіпоалергенні і з цієї причини ними можуть користуватися люди з чутливою шкірою. Дезодоранти Crystal повністю усувають запах поту. Дезодоранти Crystal настільки безпечні, що ними можуть користуватися вагітні жінки, а також жінки під час лактації.

Натуральні дезодоранти Crystal (Кристал) рекомендовані як засіб номер один від поту лікарями, включаючи онкологів, дерматологів і алергологів. Crystal - ідеальний дезодоруючий вибір для людей, які страждають алергією і подразненнями від звичайних дезодорантів і антиперспірантів. Дезодоранти Crystal - вибір номер один для людей, ведучих здоровий спосіб життя.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости