Професійна косметика OnMacabim

OnMacabim

Ізраїльська компанія OnMacabim - це ефективний результат поєднання унікальних корисних властивостей лікарських трав іудейської пустелі і високих технологій сучасної косметичної промисловості.

Косметичні засоби відомої ізраїльської лабораторії  OnMacabim  являють собою ефективне поєднання корисних властивостей лікарських трав, які ростуть в іудейській пустелі на території Ізраїлю, та інноваційних технологій сучасної косметичної промисловості. В основу створення косметичних засобів OnMacabim і технологію їх виробництва закладені самі останні відкриття в галузі біотехнологій та багатовіковий досвід ефективного використання цілющих рослин. Унікальна косметика OnMacabim дозволяє успішно протистояти впливу на шкіру агресивних зовнішніх факторів і дає можливість реалізовувати різні комплексні програми по боротьбі з віковими змінами і порушеннями нормального функціонування шкіри. Крім того, ізраїльська косметика OnMacabim при активному впливі на шкіру дбайливо зберігає її справжню натуральну красу.

У косметичних засобах, які випускає компанія, використовуються виключно натуральні рослинні екстракти високої концентрації, що гарантує максимальну ефективність їх впливу. Вся косметика OnMacabim піддається суворим клінічних випробувань, є гіпоалергенною і має сертифікати відповідності державним стандартам багатьох європейських країн.

Крім професійної косметики в асортименті що випускається компанією продукції нараховується велика кількість косметичних засобів для повсякденного домашнього використання. Їх безпека гарантована науковим підходом до складання рецептів та виробництва, а також гармонійним поєднанням компонентів і їх оптимальною концентрацією в домашній косметиці.

У сучасних умовах жорсткої ринкової конкуренції та насиченості косметичними продуктами компанія OnMacabim докладає чималих зусиль для ведення виключно лояльної цінової політики, спрямованої як на професійних косметологів, так і на простих споживачів. Це дозволяє забезпечити гарантований результат дії, яка надає ізраїльська косметика ОнМакабім як при використанні в салонах, так і в домашніх умовах.

Косметика ОнМакабім в даний час має кілька ліній, призначених для певних косметичних цілей. Це і серії для жирної і сухої шкіри, і комплекс по догляду за проблемною шкірою, і ліфтинг - косметика, і багато іншого. Така різноманітність дозволяє вибрати будь-які косметичні засоби, які повністю відповідають індивідуальним вимогам і забезпечити максимально дієвий догляд за шкірою в будь-яких обставинах.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости