Парфуми Fragonard

fragonard

Парфумерний будинок Fragonard був створений в Граас - світовій столиці парфумерного мистецтва. Граас - прекрасне мальовниче місто у Франції, де виробляють більшу частину ароматичних масел, використовуваних у парфумерній індустрії всього світу. У 1926 році на бульварі Фрагонар, названого на честь живописця Жана Оноре Фрагонара, підприємець Юджин Фуч відкрив невелику лабораторію з виробництва ефірної олії з троянд. Так почалася історія парфумерного бренду зі світовим ім'ям Fragonard.

Роботи відомого художника надихнули майстрів парфумерного будинку на створення унікальних ароматів, які й склали основу експозиції музею-салону в Граасе. Безліч цінителів художнього та парфумерного мистецтва стали відвідувачами музею-салону. Тут клієнти і туристи мають можливість познайомитися з історією парфумерного виробництва в Грассі, яке налічує більше чотирьох століть, насолодитися експозицією робіт Жана Оноре Фрагонара, придбати аромати за цінами нижче роздрібних.

За аналогією з музеєм у Граасе, в Парижі було відкрито два бутіка і музей в стилі будинку Наполеона III, які вважаються історичними надбаннями Франції та одними з найцікавіших визначних пам'яток Парижа. Старовинні меблі, кришталеві люстри, відпрацьовані мідні казани і скляні колби створюють автентичний фабричний стиль, відкривають двері в історію парфумерного виробництва.

Парфуми Fragonard - це плеяда ароматів для всіх віків і на будь-який смак: шикарні, витончені, багаті, східні, фруктові і квіткові, ніжні, ретро і ультрамодні.

Сімейний бізнес Fragonard переходив з покоління в покоління. Сьогодні індустрія Fragonard - це фабрики, виробничі площі, угіддя та поля, бутіки та музеї. У штурвала парфумерної імперії стоять дві сестри Агнесс і Француаза Коста, внучки засновника компанії.

Парфумерний будинок Fragonard відомий унікальними ароматами, створеними з натуральних інгредієнтів високої якості. Фабрика Fragonard є не тільки кузнею модних сучасних ароматів, але і постачальником якісної сировини для багатьох світових брендів, таких як Christian Dior, Lancome, Calvin Klein, Guerlain, Nina Ricci, Yves Saint Laurent і багато інших.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости