Pevonia Botanica (США)

Pevonia Botanica

У створення імені та концепції марки було покладено назву квітки і красиву легенду: У Стародавній Греції жив лікар-ботанік Півонія, який виростив квітку з чарівними властивостями - ПІВОН, за допомогою якого він лікував богів Олімпу. Квітка, вилікувала навіть бога Аїда Плутонія, став почитаєм в Стародавній Греції настільки, що всі лікарські трави відрізнялися високими цілющими властивостями стали називатися - "травами ПІВОН ". Але найголовніше, за надану богам під час Троянської війни зцілення все вправні лікарі стали носити з тієї пори ім'я ПІВОН. Ця рослина славилася своїми чудодійними властивостями і вважалася одним з чудес творіння.

Pevonia Botanica - лінія елітних косметичних засобів СПА-догляду за шкірою, якій віддають перевагу престижні СПА-центри більш ніж в 95 країнах світу. Марка пропонує понад 300 спеціалізованих засобів для домашнього догляду за шкірою обличчя, тіла і більше 100 професійних СПА-процедур як для жінок, так і для чоловіків. Pevonia забезпечує ефективне вирішення найрізноманітніших проблем, пов'язаних зі станом шкіри, і відповідає найвищим вимогам і смакам.

Щоб домогтися бажаних і незаперечних естетичних результатів, а також неповторних, ні з чим незрівнянних відчуттів від СПА-процедур, сучасне високотехнологічне виробництво Pevonia успішно об'єднує і синергічно узгоджує тільки натуральні компоненти рослинного і морського походження, використовуючи їх в первозданному вигляді.

Лабораторія Pevonia утримується від будь-яких форм тестування на тваринах і випускає продукцію в придатній для повторного використання упаковці з біо розчинних матеріалів, сприяючи збереженню гармонійного балансу і безцінних багатств природи. Усі засоби Pevonia не містять парабенів, спирту, мінеральних масел, барвників і штучних ароматизаторів.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости