Косметика Phytomer (Фітомер)

phytomer

Французька косметична фірма Phytomer , входить до групи компанії Jacques Dessange.

Фітомер - це професійна лікувальна лінія, косметичних засобів для догляду за обличчям і тілом. Головними компонентами є екстракти морських водоростей, ліофілізованна  морська вода, глина, морський бруд.

Phytomer визнана професіоналами в усьому світі безумовним лідером з виробництва косметичних засобів, заснованих на натуральних активних морських компонентах.

В даний час, продукти Phytomer доступні в більш ніж 75 країнах світу.

Ось уже два десятиліття Фітомер суворо дотримується високих стандартів якості продукції і піклується про її ефективність.

Косметика Phytomer заснована на гармонії природи і моря - її різноманітністю і його багатством. Цей унікальний союз є основоположником походження філософії краси Phytomer.

Цей бренд пропонує індивідуальний підхід  до кожного споживача, з урахуванням способу її життя, потреб і бажань.

Купивши косметику Phytomer  Ви отримаєте турботу і комфорт, обумовлений самою природою!

Завдяки активним елементам, отриманим в результаті численних досліджень, присвячених темі моря і його впливу на шкіру, Phytomer  допоможе Вам боротися з багатьма проблемами, так що ви будете більш впевнені в собі і удосконалите свою природну красу.

Прекрасним засобом для догляду за шкірою є Comedogel  Phytomer на морських водоростях. Comedogel  допоможе Вам активно боротися з чорними крапками "акне". Досить лише кілька застосувань, і ефект не змусить себе довго чекати.

Марка Phytomer має в розпорядженні унікальну, єдину у своєму роді, лабораторію. Фахівці лабораторії навчилися зберігати незачепленими основні активні речовини і вводити їх до складу косметичних препаратів, використовуючи тільки природні методи екстрагування.

Лабораторія Phytomer - єдина в світі, що розробила унікальну в своєму роді технологію ліофілізації морської води (процесу висушування при низькій температурі, що дозволяє зберігати структуру і склад водоростей і морської води без зневоднення). Одержуваний екстракт Oligomer присутній у більшості косметичних засобів марки. Oligomer  являє собою фізіологічний морський розчин, запатентований торговою маркою і має в своєму складі 104 Олігоелемента, необхідних для життєдіяльності епідермісу.

Продукція Phytomer  регулює обмін речовин і вагу, є профілактичним засобом проти розтяжок. Ви отримаєте здорову шкіру і ідеальний колір обличчя.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости