Професійна косметика Біодерма

bioderma

У  1978 році у Франції була заснована унікальна медико -біологічна косметична компанія, що спеціалізується на розробці і випуску базових основ під лікувальні засоби, прописані лікарями - дерматологами для профілактики і лікування різного роду захворювань епідермісу. Лабораторія отримала назву Bioderma , і вже дуже скоро стала широко відома - причому, не тільки у Франції або в Європі, але і по всьому світу.

У Франції косметика Біодерма знаходиться на другому місці за користувальницької популярністю, багато в чому завдяки якості випускаючих препаратів, їх ніжній текстурі і потужному ефективному сприянню лікарських засобів, що застосовуються у процесі боротьби зі всілякими шкірними хворобами.

Біодерма - це 6 ліній продукції, кожна з яких володіє своїми унікальними характеристиками. Серія Атодерм, наприклад, ідеально підходить для сухого типу шкіри, і незамінна в період комплексного лікування атопічного дерматиту.

Лінія Гідрабіо істотно допомагає чутливого епідермісу, а також ефективно «працює» на успішне відновлення гідро- балансу при зневодненні шкірного покриву.

Що стосується серії Сенсібіо, то вона дуже добре справляється з такими неприємними захворюваннями, як себорея, розацеа і себорейний дерматит.

Препарати Себіум підходять для жирного та змішаного епідермісу, а також при лікуванні вугрової хвороби, локалізованої на обличчі.

Сонячна гамма Фотодерм захистить шкіру від шкідливого ультрафіолету. А за волоссям і шкірою голови краще доглядати з лінією Ноде.

Косметика цієї марки успішно застосовується пацієнтами з власної ініціативи або ж призначається лікарями. Біодерма - це кілька косметичних ліній, створених для проблемної або хворої шкіри, а також при загостреннях хронічних захворювань епідермісу.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости