Професійна косметика Ericson laboratoire

Ericson Laboratoire

Відомий хірург і фахівець з клітинної терапії , лауреат Нобелівської премії Alexis Carrel і видатний біолог - геронтолог професор Ericson були одними з перших учених у Франції, які застосували клітинну терапію в косметології для того, щоб ефективно впливати на процеси старіння шкіри. До цього моменту клітинні екстракти використовувалися тільки в пластичній хірургії та в опікових клініках для поліпшення репарації тканин в післяопераційний період. У 60 -ті роки в Парижі професор Ericson спільно з косметологом мадам Dumartin - Jardat заснували компанію Ericson Laboratoire і почали випуск першої терапевтичної лінії для косметологів по догляду за шкірою обличчя, заснованою на заморожених клітинних екстрактах.

В даний час в інституті Ericson Laboratoire постійно ведеться робота по створенню новітніх, що не мають аналогів, космецевтичних ліній і програм. У Франції на марці Ericson Laboratoire працюють більше 550 центрів краси, косметичних салонів і 6 центрів таласотерапії. Марка представлена ​​в 50 країнах світу. Завдяки високій ефективності і незвичайно широкому спектру препаратів 12 найбільших спа- центрів Франції, Німеччини, Австрії, Бельгії, Китаю та Литви вибрали Ericson Laboratoire своїм провідним брендом.

Науковий підхід, прогресивні технології, постійний пошук, висока ефективність і безпека косметичних засобів роблять косметику Ericson Laboratoire справді визначною. При створенні кожного препарату використовується строго науковий, медичний підхід та інноваційні, що не мають аналогів технології. До складу препаратів входять тільки якісні, науково обґрунтовані інгредієнти високого ступеня очищення: клітинні екстракти морського походження, натуральні рослинні олії холодного віджиму, ензими і фруктові кислоти, ДНК, биопептиди спрямованої дії, екстракти лікарських рослин, ефірні масла, колаген, еластин, амінокислоти і мукополісахариди морського походження, фітогормони, вітаміни. Для того, щоб домогтися високої чистоти і точної концентрації інгредієнтів, якості та ефективності косметичних засобів Ericson Laboratoire використовує самі передові і надійні способи виробництва, в тому числі біотехнологію і кріогенізацію.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости